خرید دوره کامل امریکن فمیلی اند فرندز دو American Family and Friends 2 2nd edition

400,000تومان223,000تومان
44%
خرید دوره کامل امریکن فمیلی اند فرندز دو American Family and Friends 2 2nd edition
سایر محصولات مرتبط با این محصول

دوره کامل امریکن فمیلی اند فرندز دوAmerican Family and Friends 2 اثر Varios از انتشارات OXFORD از فروشگاه شهر زبان
American Family and Friends 2
توضیحات پکیج:
پکیج دوره کامل شامل ۸ کتاب است که عبارتند از:دوره کامل American Family and Friends 2 2nd edition از مجموعه‌های موردعلاقه معلمان است. ساختار صريح و شفاف، سيلابس دقيق، سانگها و داستان‌ها، آن را به یکی از کتاب‌های محبوب برای کودکان و معلمان تبدیل کرده است.
تفاوت ویرایش اول کتاب با ویرایش اول این مجموعه وجود بخش‌های Fluency Time در انتهای هر درس است؛ که به زبان‌آموز و معلم زمان و فرصت بیشتری برای صحبت کردن می‌دهد. همچنین مزیت دیگر این ویرایش وجود ویدئوهای آموزشی است. یکی دیگر از ویژگی‌های متمایزکننده این مجموعه بخش Cross-Curricular است که کاربرد زبان را به‌صورت طبیعی و در دنیای واقعی نشان می‌دهد در این قسمت زبان آموزان می‌توانند مطالب جدید را از طریق ارائه موضوعات انگیزشی یاد بگیرند.

بخش Skills Time برنامه مهارتی بسیار سازماندهی‌شده‌ای را فراهم می‌کند و مهارت گفتاری و شنیداری زبان‌آموز را به‌صورت مستمر تقویت می‌کند. محتوای جدید و به‌روز شده این ویرایش به شکلی است که زبان آموزان را با موضوعاتی که دقیقاً مناسب رده سنی آن‌هاست  و در زندگی روزمره با آن مواجه هستند درگیر می‌کند که این امر اشتیاق آن‌ها برای انگلیسی صحبت کردن را دوچندان می‌کند؛ و معلم را در دستیابی به این هدف که هدف اصلی او از کلاس است، یاری می‌کند.
 

توضیحات کتاب  Grammar Friend
مجموعه Grammar Friends یک مجموعه آموزشی دستور زبان انگلیسی برای کودکان است و کودکان را با فرم، کاربرد و معنی ساختارهای زبان انگلیسی به زبانی ساده آشنا می‌کند. این کتاب‌ها به‌گونه‌ای نوشته‌شده‌اند که با برنامه درسی مجموعه Family and Friends تطابق داشته باشند اما می‌توان آن‌ها را به‌عنوان کتاب تکمیلی برای هر دوره آموزشی زبان در سطوح ابتدایی استفاده کرد.

توضیحات کتاب Oxford Primary Skills: Reading and writing
کتاب‌های Oxford Primary Skills از دیگر کتاب‌هایی هستند که در دوره کامل American Family and Friends 2 2nd edition وجود دارند.  این مجموعه شامل ۶ کتاب برای کودکان است و هرکدام از این کتاب‌ها به‌طور جداگانه برای لهجه‌های آمریکایی و بریتانیایی موجود است.  زبان آموزان با این کتاب‌ها می‌توانند مهارت‌های خواندن خود را با استفاده از متن‌های واقعی از منابع مختلف شامل اینترنت و مجلات تقویت کنند.

همچنین فعالیت‌های نوشتاری این مجموعه  به زبان آموزان این فرصت را می‌دهند تا متن‌های واقعی در قالب‌های مختلف شامل ایمیل و خاطرات در مورد خودشان بنویسند. همچنین هر درس شامل لغاتی می‌شود که می‌تواند به زبان آموزان برای تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن کمک کند. مجموعه  به زبان آموزان این فرصت را می‌دهند تا متن‌های واقعی در قالب‌های مختلف شامل ایمیل و خاطرات در مورد خودشان بنویسند. همچنین هر درس شامل لغاتی می‌شود که می‌تواند به زبان آموزان برای تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن کمک کند.

مشخصات فنی خرید دوره کامل امریکن فمیلی اند فرندز دو American Family and Friends 2 2nd edition

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی دوره کامل امریکن فمیلی اند فرندز دو
نویسنده/Author Varios
ناشر/Publisher Oxford
تاریخ چاپ 1399
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

خرید کتاب زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×