کتاب Think Big

50,000تومان40,000تومان
20%
کتاب Think Big

Think Big

Think Big

این کتاب خودسازی گامهای عملی برای ایجاد آگاهانه زندگی با چالش ، تحقق و دستاورد پاداش ارائه می دهد. ریوئو اوکاوا با استفاده از تجربیات و خرد و زندگی خود به عنوان نقشه راه ، ما را به گام های عملی برای ایجاد شجاعت ، انتخاب یک چشم انداز سازنده ، پیدا کردن یک تماس واقعی ، پرورش آگاهی و بهره برداری از قدرت شخصی ما برای تحقق رویاهای خود القا می کند.

بزرگ فکر کنید! حمایت و تشویق را برای انتقال به روشهای جدید تفکر و تسلط بر نظم و انضباط خود ارائه می دهد. رویکرد خود اثبات شده اوکاوا باعث ایجاد ثبات و قدرت در چالش هایی است که هر یک از ما با آن روبرو هستیم. علاوه بر داستانهای قابل اعتماد او و صدای انگیزشی برای ادامه کار ، هر فصل برای روش های بتونی که در هنگام اضافه شدن ، دنباله دیگری برای پشتیبانی از رویاها ، خودتان و زندگی شما قرار می گیرد. با استفاده از این ، این ابزارهای روزمره زندگی می توانند به ما در زندگی شجاعانه و بدون پشیمانی کمک کنند و از پتانسیل های خود نهایت استفاده کنند.

خرید رمان زبان اصلی

بزرگ فکر کنید! همچنین نقشه ای را ارائه می دهد که به ما در مقابله با شک و تردید کمک می کند و ما را از موانع دلسرد کننده گذشته سوق می دهد. این کتاب به ما امکان می دهد تا دیدگاه های خود را در مورد شکست و آسیب پذیری تغییر دهیم ، یاد بگیریم که به سمت موقعیتهای دشوار شارژ شویم و وقتی اشتباه می کنیم از قضاوت فاصله بگیریم.

ردیابی سریع اهداف ما بیش از تفکر مثبت طول می کشد – برنامه ، شور ، عمل و عادت طول می کشد که موفقیت را ایجاد می کند. حکمت ساده و قابل اعتماد اوکاوا برای پرورش موجودات با انگیزه و دانش است که دیدگاه های شخصی را برای عمل به سعادت و موفقیت بیشتر ترجمه می کند. خاموش کردن صفحات این شجاعت برای خاموش شدن ، روشن شدن و تمرکز داشتن و وارد شدن به کار به وجود می آید. تحول ساده است؛ با فکر کردن بزرگ شروع می شود

بزرگ فکر کنید! – کتاب خودسازی که می تواند تأثیر بزرگی به سمت آینده معنادار بگذارد

مشخصات فنی کتاب Think Big

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی تینک بیگ
نویسنده/Author Ryuho Okawa
شابک/ISBN 978-1942125044
تاریخ چاپ 1399
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×