کتاب فاک ایت دو وات یو لاو Fuck It Do What You Love

ناموجود
کتاب فاک ایت دو وات یو لاو Fuck It Do What You Love

Fuck It Do What You Love

طبق نظرسنجی اخیر گالوپ در ایالات متحده ، 70٪ از افراد مشغول به کار از این کار لذت نمی برند. جان پاركین در آخرین كتاب خود قدرت گفتن “F ** k It” را به موضوع انجام آنچه می خواهیم دوست داریم ، می آورد.

در این کتاب بسیار سرگرم کننده و انگیزشی ، جان تصریح می کند که وقتی کاری را که دوست داریم انجام می دهیم ، در واقع بیشتر شادتر ، سالم تر ، ثروتمندتر و موفق تر می شویم.

او خطابهای مهمی را که مردم تجربه می کنند در هنگام انجام کارهایی را که دوست دارند از جمله ارائه می دهد ، از جمله: “انجام کاری که شما دوست دارید برای وقت استراحت است نه کار” ، “انجام کاری که من دوست دارم خودخواهانه باشد” ، “من فقط نمی دانم چه من دوست دارم “و” من هرگز نمی توانستم از انجام کاری که دوست دارم “زندگی خود را بدست آورم.

از طریق ایده های مزخرف ، واقعیت های جذاب و تماس های انگیزشی ، جان ما را از بدبینی به سمت الهام سوق می دهد ، تا افکار ما از طریق “F ** k it ، من دیگر نمی توانم زندگی خود را هدر دهم” ، “F ** k آن ، من راهی برای ساختن این کار پیدا خواهم کرد “،” F ** k آن ، من آنچه را دوست دارم انجام خواهم داد “.

F ** k It: آنچه را که دوست دارید انجام دهید فقط یک کتاب نیست: این یک نقشه به صورت گام به گام است تا هر فرد مجبور شود که وقت گرانبهای خود را در این سیاره بگذارد و آنچه را دوست دارد انجام دهد.

مشخصات فنی کتاب فاک ایت دو وات یو لاو Fuck It Do What You Love

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی فاک ایت دو وات یو لاو
نویسنده/Author John C.Parkin
تاریخ چاپ 1399
تعداد صفحات 305
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×