کتاب The Lean Startup

40,000تومان32,000تومان
20%
کتاب The Lean Startup

کتاب استارت‌آپ ناب The Lean Startup اثر اریک رایس Eric Ries

درباره کتاب

کتاب استارت آپ ناب یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های عرصه کارآفرینی است که تمام مفاهیم مهم استارتاپی را به زبانی ساده توضیح داده و با رویکردی نو، ذهنیت ما را برای کارآفرین شدن آماده کرده است. این کتاب با پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز شدن ثابت کرد در این زمینه کاربردی است.

رایس سال‌ها عملکرد شرکت‌های نوپا را مورد بررسی قرار داده و با مطالعه بسیار راهکارهای جدیدی را برای رشد و موفقیت استارت آپ‌ها معرفی کرده است. رایس به طور خاص به سراغ موضوع مدیریت استارت‌ آپ‌ها رفته و معتقد است نمی‌توان با سیستم‌های سنتی رایج ، یک کسب و کار خلاق را مدیریت کرد.

او کتاب را با تعریف ماهیت اساسی استارتاپ ، تفاوت آن با کسب و کارهای معمول و ویژگی های یک کارآفرین شروع می‌کند. او روش پروراندن ایده را توضیح می‌دهد و راهکارهایی برای اطمینان از مشتری یابی برایش پیشنهاد می‌دهد.

. آیا مشتری محصول را همانگونه که ما می‌بینیم میبیند؟ و اساساً چه فلسفه‌ای باید پشت کار ما باشد تا کسب و کار ما را زنده نگه دارد؟

اریک به ما یاد می‌دهد در هر مرحله از کار (از پروراندن ایده اولیه، ساختن پیش‌نمونه, بهبود محصول، تولید و …) چطور متن را از حاشیه تشخیص دهیم تا بتوانیم برآنچه لازم است تمرکز کنیم و منابع‌مان را در کسب و کاری که در آن احتمال شکست به علت تصمیم‌های اشتباه بالاست بی جهت هدر ندهیم.

چطور بفهمیم که زمان تغییر رسیده و چطور گروه هدف و نیازهای آن را  تشخیص دهیم و روی آن سرمایه گذاری کنیم و حتی چه زمانی کار را متوقف کنیم تا جلوی ضررهای بیشتر را بگیریم. در این کتاب با برخی از روشهای هدف  گذاری برای رشد کسب و کار آشنا می‌شویم و به یک چارچوب فکری برای تحلیل وضعیت کسب و کارهای استارتاپی در فازهای مختلف رشد و نمو آن‌ها می‌رسیم.

 

درباره نویسنده

اریک رایس کارآفرین، بلاگر و سخنران برجسته آمریکایی است. او در سال 1978 به دنیا آمد و تحصیلاتش را در یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان، یعنی دانشگاه بیل به اتمام رساند. او پیش از آنکه در کسب و کار خود به موفقیت دست‌یابد، بارها در دوران تحصیل و در سیلیون ولی، شکست را تجربه کرد. رایس در سال 2004 به همراه یکی از همکاران خود تصمیم گرفت شبکه اجتماعی IMVU را تاسیس کند. در این شبکه اجتماعی، افراد می‌توانند با چهره‌ی خود آوارتاهای سه بعدی بسازند و با یکدیگر چت یا بازی کنند. این شبکه اجتماعی هم‌چنان بابرجاست امروزه او یک مشاور اقتصادی و سخنران انگیزشی موفق است. رایس تجربیات خود را در کتاب استارتاپ به رشته تحریر درآورده.

 

 

مشخصات فنی کتاب The Lean Startup

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی لن استارت‌ آپ
نویسنده/Author Eric Ries
تاریخ چاپ 1399
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند
20%
کتاب How To Win Friends And Influence People
35,000تومان28,000تومان
20%
کتاب Rocket Man
30,000تومان24,000تومان

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×