کتاب Maybe You Should Talk To Someone

70,000تومان56,000تومان
20%
کتاب Maybe You Should Talk To Someone

کتاب شاید بهتر باشد که با کسی صحبت کنید Maybe You Should Talk To Someone اثر لوری گوتلیب Lori Gottlieb

خلاصه کتاب

لوری گوتلیب (Lori Gottlieb) یک روانپزشک است که به بیماران خود در مرکز درمان و مشاوره در شهر لس آنجلس کمک می کند. سپس وقوع یک بحران سبب از هم پاشیدن و سقوط دنیای وی می شود. او ناگهان در دفتر انتر وندل (Enter Wendell) که یک درمان شناس دمدمی مزاج اما با تجربه است فرود می آید. گوتلیب هنگام کاوش در ذهن و درون زندگی بیمارانش متوجه می شود پرسش هایی که بیماران او با آن ها دست و پنجه نرم می کنند همان پرسش هایی هستند که او در برابر وندل مطرح می کند. شاید برایتان جالب باشد که با مشکلات برخی از بیماران گوتلیب آشنا شوید: یک تهیه کننده خود شیفته در هالیوود، جوانی تازه مزدوج که مبتلا به یک بیماری کشنده شده بود، شهروندی مسن که تهدید می کرد اگر اوضاعش بهتر نشود در روز تولدش خودکشی خواهد کرد و جوانی بیست و چند ساله که نمی توانست عادت برقراری رابطه دوستانه با افراد نادرست را کنار بگذارد.

درباره کتاب

گوتلیب با خرد و حس شوخ طبعی فوق العاده اش ما را هم به عنوان بیمار و هم به عنوان پزشک به دنیای خود دعوت می کند و حقایق و دروغ هایی را که به خود و دیگران می گوییم را واکاوی می کند. هنگام انجام این فرآیند، ما مانند یک بند باز بر روی طنابی میان عشق و میل، معنی و مرگ، گناه و رستگاری، وحشت و شجاعت و امید و تغییر تلو تلو می خوریم. کتاب شاید بهتر باشد که با کسی صحبت کنید (Maybe You Should Talk to Someone) از نظر صداقت و رک گویی در نوع خود منحصر به فرد است؛ این کتاب سفری فردی و در عین حال جهانی را به تصویر می کشد که در قلب ها و ذهن های ما جریان دارد و کمیاب ترین هدایا را برای ما فراهم می کند. این کتاب آینه ای زلال از معنای انسانیت است که با روایتی خنده دار از زندگی اسرار آمیز ما و توانایی ما در تغییر دادن زندگی خود آمیخته شده است.

درباره نویسنده

لوری گوتلیب (Lori Gottlieb) روانشناس و نویسنده کتاب محبوب و پرفروش نیویورک تایمز به نام Maybe You Should Talk to Someone است که حتی تبدیل به برنامه تلویزیونی نیز شده است. او همچنین برای مجله روانشناسی نیز مطالب مفیدی می نویسد تا به تمام کسانی که مشکلات دارند، کمک کنند.

مشخصات فنی کتاب Maybe You Should Talk To Someone

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی میب یو شولد تالک تو سام وان
نویسنده/Author Lori Gottlieb
تاریخ چاپ 1398
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×