کتاب I Declare - 31 Promises to Speak Over Your Life

35,000تومان
کتاب I Declare - 31 Promises to Speak Over Your Life

هر روز صبح شکر زیبایی ها و نعمت های خداوند را به جای بیاورید و از عظمت وعده هایی که در کتاب های الهی خود داده بهره مند شوید. در این کتاب که توسط نویسنده شهیر "Joel Osteen" نگارش شده، 31 درس بر اساس آموزه های انجیل به میان آمده است. کتاب به سی و یک بخش تقسیم شده و ارزش هر روز را به مخاطب یادآوری می کند تا دم را غنیمت شمارد و از داشته هایش لذت ببرد. این سخنرانی ها و آموزه ها، سخنان خداوند درباره سلامتی، میراث خانوادگی، تصمیم ها، ثروت، کردار و رفتار، دید وسیع و غلبه بر موانع زندگی می باشند. این کتاب بر روی قدرت کلمات تمرکز دارد و در ۳۱ فصلی که دارد، خواننده را تشویق می‌کند تا کنترل کلام خود را در دست بگیرد و از آن به شکل مثبت جهت ارتقا شخصیت و سطح زندگی خویش استفاده کند. "جوئل اوستین" اعتقاد دارد که افکار انسان وقتی به کلمات تبدیل شدند قدرتی ویژه پیدا می‌کنند و هر کدام از ما مخلوقات باید بکوشیم از این قدرت خاص برای کمال و کامیابی در زندگی بهره کافی را ببریم.

مشخصات فنی کتاب I Declare - 31 Promises to Speak Over Your Life

مشخصات
مشخصات / Product details
نویسنده/Author Joel Osteen
ناشر/Publisher FaithWords
شابک/ISBN 9781455516780
تاریخ چاپ 1398
زبان کتاب/Language انگلیسی
فایل صوتی دارد
مناسب برای تمام سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×