خرید کتاب اسنشیال وردز فور تافل ویرایش هفتم Essential Words for the TOEFL 7th

320,000تومان156,800تومان
51%
خرید کتاب اسنشیال وردز فور تافل ویرایش هفتم Essential Words for the TOEFL 7th

خرید کتاب اسنشیال وردز فور د آیلتس Essential Words for the TOEFL 7th

سی دی ندارد

امروزه آزمون تافل TOEFL به عنوان يکي از معتبرترين آزمون هاي تعيين سطح دانش زباني در دنيا شناخته شده است. اين آزمون سالهاست که در ايران و سراسر جهان برگزار گشته و از مدرک آن به عنوان تاييديه اي براي تحصيل در دانشگاههاي خارجي و نيز تسلط بر زبان انگليسي ياد مي شود. در اين بين براي دستيابي به اين مدرک و ارتقاي نمره تافل TOEFL بايد نکاتي را مدنظر داشته و مهارت هايي را کسب نماييم. يکي از اين مهارت ها، تسلط بر واژگان و لغات ضروري و پرکاربرد در آزمون TOEFL مي باشد. همانگونه که مستحضريد، تسلط بر لغات در تمامي بخش هاي آزمونهاي زبان انگليسي خواه تافل، خواه آيلتس IELTS ، و ... نقش اصلي را در درک مطلب و پي بردن به مفهوم سوال و متن ذکر شده دارد. از اين رو تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد اين آزمونها نه تنها باعث موفقيت در بخش لغات مي شود، بلکه در بخش هايي نظير Writing و درک مطلب نيز کارساز خواهد بود. اميدواريم کتاب حاضر بتواند راهنمايي براي آن دسته از داوطلباني باشد که خواهان کسب نمرات بالا در آزمون تافل مي باشند. در اين کتاب همانگونه که از عنوانش نيز برمي آيد، به لغات پرکاربرد و ضروري آزمون زبان تافل TOEFL پرداخته شده تا زبان آموزان و داوطلبان اين آزمون، به بهترين نحو بتوانند بر اين بخش از آزمون مسلط شوند. اين کتاب ابتدا با بررسي آزمون TOEFL و معرفي کامل آن به ارايه لغات پرکاربرد به صورت درس به درس پرداخته است. از ديگر مزاياي کتاب حاضر مي توان به ارايه تست هاي متنوع براي تسلط هرچه بيشتر داوطلبان به لغات ضروري TOEFL اشاره نمود. کتاب حاضر شامل 500 کلمه مورد نياز با تعاريف اين کلمه ها براي آماده سازي دانشجويان TOEFL ارائه شده است. همچنين در اين کتاب با اينکه چگوته دامنه لغات خود را بالا ببريد آشنا مي شويد. چگونگي نحوه استفاده از فرهنگ لغت و اصطلاحات، تست هاي طراحي شده براي ارزيابي دانشجو، آموزش لغات و پيشرفت در يادگيري انگليسي از ويژگي هاي اين کتاب است. کتاب واژگان ضروري تافل، ويژه آمادگي دانشجويانِ ESL براي شرکت در آزمون هاي TOEFL طراحي شده است. اين کتاب ليستي از واژگانِ سازمان دهي شده را ارائه مي دهد که براي هر واژه تعريف، مثال و تمريناتي در نظر گرفته شده است. تعداد واژگانِ اين کتاب در حدود 500 لغت مي باشد. همچنين در اين کتاب نکاتي براي توسعه دايره لغات انگليسي دانشجويان ذکر شده است. زبان آموزان مي توانند با استفاده از تست هاي موجود در کتاب و کليد پاسخ آنها، در شرايط آزمون TOEFL قرار گرفته و ميزان آمادگي خود را در بخش لغات بسنجند. اين کتاب طوري طراحي شده که مهارت هاي مربوط به يادگيري واژگان را در دانشجويان افزايش دهد. کتاب واژگان ضروري تافل در ايران از منابع اصلي آزمون هاي تافل، زبان عمومي ارشد، دکتري، GRE، و … مي باشد. اين کتاب شامل 30 درس و هر درس داراي 15 لغت مي باشد. از مزاياي اين اثر اين است که معني واژگان به صورت مستقيم قابل مشاهده نيست اين ويژگي به فرد مطالعه کننده اين امکان را ميدهد تا خود از توانايي خويش استفاده نموده و در صورت نياز به معني واژه مورد نظر مراجعه کند. ويژگي هاي بارز اين کتاب عبارتند از: - ترجمه دقيق و کامل جملات و پاراگراف ها - تلفظ هاي صحيح بر مبناي فرهنگ آکسفورد Oxford - ارائه سي دي صوتي واژگان و جملات - راهنماي معاني واژگان دشوار جملات و پاراگراف ها به تفکيک درس ،ويراستار ارشد اين مجموعه ،برنده جايزه David E. Eskey Award براي مجموعه inside reading شده است.

مشخصات فنی خرید کتاب اسنشیال وردز فور تافل ویرایش هفتم Essential Words for the TOEFL 7th

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی اسنشیال وردز فور تافل ویرایش هفتم
نویسنده/Author Steven J. Matthiesen
ناشر/Publisher Barrons
شابک/ISBN 9781438008875
تاریخ چاپ 1398
قطع وزیری
نوع جلد شوميز
تعداد صفحات 352
زبان کتاب/Language انگلیسی
فایل صوتی ندارد
نوع چاپ سیاه و سفید
مناسب برای تمام سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

خرید کتاب زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×