کتاب It - Stephen King

100,000تومان70,000تومان
30%
کتاب It - Stephen King

کتاب رمان آن It اثر استیون کینگ Stephen King

شرح و توضیحات کتاب رمان It (آن) اثر استیون کینگ:

بیست و دومین شاهکار  از استاد ژانر ترسناک و نویسنده بزرگ Stephen King. آثار این نویسنده به قدری در بین مردم محبوبیت دارد که اکثر نوشته های این نویسنده آمریکایی تبدیل به فیلم شده است.

 بیست و هفت سال پیش، هفت پسر بچه در یک تابستان وحشتناک در شهر Derry, Maine با موجودی شیطانی شبیه به یک دلقک به نام Pennywise the Dancing Clown مبارزه کرده اند. موجودی ناشناخته که از ترس مردم تغذیه می کند و هر 27 سال یکبار در زیر فاضلاب های پنهان شهر ظاهر می شود  و به قتل و بلعیدن کودکان و افراد مختلف می پردازد. موجودی که دست جُرجی برادر کوچتر بیل را قطع کرد و به طرز وحشتناکی بسیاری از کودکان و افراد شهر را به قتل رسانده است.
فقط هفت نوجوان جرئت کرده اند که با این موجود روبرو شده و با آن مبارزه کنند و شکستش دهند. بیست و هفت سال پیش این افراد پس از شکست این موجود انجمنی به نام Losers Club تشکیل دادند تا 27 سال بعد زمانی که دوباره این شیطان ظاهر شد در مقابلش صف آرایی کنند.

کتاب به دوبخش تقسیم می شود، 1_ اتفاقات سال 1958 و اولین رویارویی نوجوانان با It و تشکیل و انجمن و قسم خوردن آنان برای نابود کردن آن در 27 سال آینده 2_ اتفاقات سال 1985 و بازگشت دوباره هیولا به شهر

افتخارات بدست آمده از این اثر:

Locus Award Nominee for Best Fantasy Novel (1987), World Fantasy Award Nominee for Best Novel (1987), Colorado Blue Spruce Young Adult Book Award (1994), British Fantasy Award for Best Novel (1987)

مشخصات فنی کتاب It - Stephen King

مشخصات
مشخصات / Product details
نویسنده/Author Stephen King
ناشر/Publisher Hodder & Stoughton
شابک/ISBN 978-1444707861
تاریخ چاپ 1398
قطع وزیری
نوع جلد شوميز
تعداد صفحات 1116
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمام سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×