کتاب مجله انگلیسی دیسکاور کلین تک Discover Cleantech - Issue 01, December 2021

150,000تومان120,000تومان
20%
کتاب مجله انگلیسی دیسکاور کلین تک Discover Cleantech - Issue 01, December 2021

خرید کتاب مجله انگلیسی دیسکاور کلین تک Discover Cleantech - Issue 01, December 2021

بررسی اجمالی: Cleantech را کشف کنید - مجله ای که مردم، مشاغل و ایده هایی را که جهان ما را متحول می کنند تبلیغ می کند. در Discover Cleantech ما انتخاب می‌کنیم که به فناوری خوش‌بین باشیم، نه به این دلیل که فکر می‌کنیم فناوری همه چیز را حل می‌کند، بلکه به این دلیل که معتقدیم ارتباط و آگاهی از پتانسیل نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید برای حل تا حد امکان ضروری است. ما اینجا هستیم تا به همه کارآفرینانی که زمان و کار خود را صرف نوآوری‌های جدید در بازار فناوری پاک می‌کنند، اما همچنین به برنامه‌ها و جاه‌طلبی‌های شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در توسعه‌ها و برنامه‌های جدید راه‌حل‌های سبزتر/پاک‌تر به خوبی تثبیت شده سرمایه‌گذاری می‌کنند، روشن کنیم. . فناوری های پاک به وضوح نوآوری مورد نیاز آینده هستند. ما یک رسانه مثبت و بستر خبری برای همه ابتکارات بزرگی هستیم که هر روز انجام می شود.

چاپی به درخواست مشتری 
زمان آماده سازی ۳ الی ۵ روز کاری

مشخصات فنی کتاب مجله انگلیسی دیسکاور کلین تک Discover Cleantech - Issue 01, December 2021

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی دیسکاور کلین تک

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×