کتاب آی لنگویج ان اینتروداکشن تو لینگوئیستیکس I-Language An Introduction to Linguistics as Cognitive Science

140,000تومان85,000تومان
39%
کتاب آی لنگویج ان اینتروداکشن تو لینگوئیستیکس I-Language An Introduction to Linguistics as Cognitive Science

خرید کتاب آی لنگویج ان اینتروداکشن تو لینگوئیستیکس I-Language An Introduction to Linguistics as Cognitive Science اثر Daniela Isac انتشارات Oxford University Press از فروشگاه شهر زبان

کتاب I-Language ، افراد ناآشنا را به زبان شناسی به عنوان علم شناختی معرفی می کند. دانیلا ایساک و چارلز ریس در یک سبک جذاب و ساده نمایشی شفاف از کاربرد روش علمی در نظریه زبان‌شناسی ارائه می‌دهند. ارائه آنها از برنامه تحقیقاتی با الهام و رهبری نوام چامسکی نشان می دهد که چگونه تمرکز نظریه و تحقیق در زبان شناسی از تلقی زبان به عنوان موجودی بی جسم و بیرونی انسان به زیست زبان شناسی شناختی تغییر کرده است مطالعه زبان به عنوان یک سیستم شناختی انسانی که در ذهن / مغز هر فرد موضوع تکرارشونده کلاس های هم ارزی در محاسبات زبانی، ارائه مطالبی از واج شناسی، صرف شناسی، نحو، و معناشناسی را به هم پیوند می دهد. از همین موضوع برای کمک به دانش‌آموزان برای درک جایگاه زبان‌شناسی در زمینه وسیع‌تر علوم شناختی، با استفاده از مثال‌هایی از بینایی، استماع و حتی شناخت حیوانات استفاده می‌شود. این کتاب درسی در ادغام مسائل تجربی تحلیل زبانی، درگیر شدن با پرسش‌های فلسفی که در مطالعه زبان و پرداختن به تاریخ این رشته به وجود می‌آیند، منحصربه‌فرد است.

موضوعاتی از تمثیل تا تکثیر، انرژی پذیری و قطبیت منفی برای نشان دادن پیامدهای یافته ها در زیست زبان شناسی شناختی برای موضوعات فلسفی مانند مرجع، مشکل ذهن-بدن، و بحث های طبیعت-پرورش مورد استناد قرار گرفته است. این کتاب درسی حاوی تمرین ها و راهنماهای متعددی برای بیشتر است. خواندن و همچنین ایده هایی برای پروژه های دانش آموزی. یک وب‌سایت همراه با راهنمایی برای مربیان و پاسخ به تمرین‌ها دارای مجموعه‌ای از ارائه‌های اسلاید پی‌دی‌اف برای همراهی با آموزش هر مبحث است.

مشخصات فنی کتاب آی لنگویج ان اینتروداکشن تو لینگوئیستیکس I-Language An Introduction to Linguistics as Cognitive Science

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی آی لنگویج ان اینتروداکشن تو لینگوئیستیکس
نویسنده/Author Daniela Isac
ناشر/Publisher Oxford University Press
شابک/ISBN 978-0199534197
تاریخ چاپ 1401
تعداد صفحات 288
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×