کتاب مدیریت چگونه کار می کند How Management Works ( چاپ رنگی )

500,000تومان290,000تومان
42%
کتاب مدیریت چگونه کار می کند How Management Works ( چاپ رنگی )

خرید کتاب هاو منیجمنت ورکس How Management Works ( چاپ رنگی ) اثر DK انتشارات DK از فروشگاه شهر زبان

درباره کتاب مدیریت چگونه کار می کند
کتاب How Management Works

با این راهنمای گرافیکی منحصربه‌فرد، هر آنچه را که برای بهبود مهارت‌های مدیریتی‌تان نیاز دارید، کشف کنید و تئوری‌های کلیدی مدیریت و کسب‌وکار را درک کنید.

کتاب چگونه مدیریت کار می کند، با ترکیب زبان واضح و بدون اصطلاحات و گرافیک های برجسته و چشم نواز، راهنمای قطعی و کاربرپسند برای تمام جنبه های مدیریت سازمان دهی شده است. بیاموزید که راهنمایی از طریق نفوذ مؤثرتر است یا کنترل؟ آیا تبعیض اختیار کلید بهره وری است و چگونه با شخصیت های مختلف برخورد می کنید؟

کتاب How Management Works با تکیه بر آخرین تئوری ها و شیوه ها  و پر از گرافیک ها و نمودارهایی که مفاهیم پیچیده مدیریت را ابهام زدایی می کند همه چیزهایی را که برای ایجاد مهارت های مدیریتی و کسب بهترین نتیجه از تیم خود باید بدانید را توضیح می دهد. اگر یک مدیر مستقر یا مشتاق هستید، یا در حال تحصیل در یک دوره تجاری یا مدیریت هستید، خواندن آن  کتاب ضروری است.

خیلی بیشتر از یک کتاب استاندارد مدیریت کسب‌وکار یا خودیاری، مدیریت چگونه کار می‌کند، به شما نشان می‌دهد که عناوین دیگر فقط به شما چه می‌گویند، و مرجع قوی را با توصیه‌های بی‌معنی ترکیب می‌کند. این آغازگر عالی برای هر کسی است که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود، تبدیل شدن به یک رهبر موثرتر، یا به سادگی اطلاعات بیشتر در مورد دنیای تجارت و مدیریت است.

مشخصات فنی کتاب مدیریت چگونه کار می کند How Management Works ( چاپ رنگی )

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی کتاب هاو منیجمنت ورکس
نویسنده/Author DK
ناشر/Publisher DK
شابک/ISBN 978-1465492319
تاریخ چاپ 1401
نوع جلد گالینگور
تعداد صفحات 224 صفحه
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×