کتاب برین فور اسپیچ A Brain for Speech : A View from Evolutionary Neuroanatomy

130,000تومان69,000تومان
47%
کتاب برین فور اسپیچ A Brain for Speech : A View from Evolutionary Neuroanatomy

این کتاب در مورد تکامل مغز انسان ، منشأ گفتار و زبان بحث می کند. این دیدگاه های گذشته و حال را در مورد موضوع بحث برانگیز کسب ظرفیت زبان را در بر می گیرد. این کار روشنگری به دو بخش تقسیم شده است ، شامل چندین ویژگی مغز انسان از جمله شبکه اختصاصی زبان ، اندازه مغز انسان ، جانبداری آن از توابع و ادغام بین متفاوتی ، به ویژه حلقه واجی. ابوویتیز استدلال می کند که این حلقه واجی است که به ما امکان می دهد ظرفیت حافظه صوتی خود را افزایش داده و فضای معنایی مشترک ایجاد کنیم که باعث ایجاد زبان مدرن شود. بخش دوم به بررسی نوروآناتومی مغز میمون ، پرندگان یادگیری صوتی مانند طوطی ها ، شواهد ظهور ظرفیت های یادگیری صوتی در پستانداران ، نورون های آینه ای و زمینه های زیست محیطی و اجتماعی می پردازد که در آن گفتار در اجداد اولیه ما تکامل یافته است. موضوع بین رشتهای این کتاب مورد توجه محققان روانشناسی ، علوم اعصاب ، زبانشناسی ، زیست شناسی و تاریخ خواهد بود.

مشخصات فنی کتاب برین فور اسپیچ A Brain for Speech : A View from Evolutionary Neuroanatomy

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی برین فور اسپیچ
نویسنده/Author Francisco Aboitiz
شابک/ISBN 9781137540607
تاریخ چاپ 2017
زبان کتاب/Language انگلیسی

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×