کتاب هالیستیک لیدرشیپ Holistic Leadership : A New Paradigm for Today's Leaders

130,000تومان69,000تومان
47%
کتاب هالیستیک لیدرشیپ Holistic Leadership : A New Paradigm for Today's Leaders

این کتاب نشان می دهد که راه حل بحران فعلی رهبری نهفته در فرایند خودکشتاری رهبران است که از عمیق ترین ارزش های آنها ناشی می شود و هم در کمک آنها به منافع مشترک به اوج می رسد. رویکردهای سنتی به رهبری به ندرت هر چارچوب نفوذی یا منظمی را برای جلب احساس هدف بالاتر یا پرورش ابعاد عمیق تر اخلاقی و معنوی رهبران فراهم می کند. یادگیری داشتن یک رهبر مؤثر ، نیاز به یک سطح تحول شخصی در قلمرو خود ، روح و خدمات دارد. با تلفیق بهترین رویکردهای معاصر رهبری به صورت جامع ، این کتاب الگوی منحصر به فرد از رهبری را ارائه می دهد که بر روی صدا ساخته شده است اصول خود انگیزش ، تسلط شخصی ، خلاقیت و جریان ، هوش هیجانی ، عملکرد بهینه ، پرس و جو تقدیر ، رهبری معتبر ، رهبری تحول گرا ، روانشناسی مثبت ، فلسفه اخلاقی و سنت های خرد. این رویکرد گسترده میان رشته ای مناسب است تا به طور مؤثر در پرداختن به موضوعات چند وجهی که سازمانها و رهبران معاصر با آن روبرو هستند ، برخورد کند. برای فارغ التحصیلان دانشجویی و رهبری سازمانی و دانشکده ها و همچنین رهبران شرکت ها بسیار مورد توجه خواهد بود.

مشخصات فنی کتاب هالیستیک لیدرشیپ Holistic Leadership : A New Paradigm for Today's Leaders

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی هالیستیک لیدرشیپ
نویسنده/Author Satinder Dhiman
شابک/ISBN 9781137555717
تاریخ چاپ 2017
زبان کتاب/Language انگلیسی

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×