کتاب کانورسیشنز این سیمپل انگلیش 101Conversations in Simple English

40,000تومان30,000تومان
25%
کتاب کانورسیشنز این سیمپل انگلیش 101Conversations in Simple English

خرید کتاب کانورسیشنز این سیمپل انگلیش 101Conversations in Simple English اثر Olly Richards انتشارات Olly Richards از فروشگاه شهر زبان

کتاب ۱۰۱ مکالمه به زبان انگلیسی ساده
کتاب 101Conversations in Simple English

شما به یک داستان واقعی روبه رو خواهید شد که بین شش شخصیت باز می شود و توسط خود مردم در ۱۰۱ مکالمه معتبر بیان می شود. با بیش از ۱۵۰۰۰ کلمه انگلیسی واقعی ، شما خود را درگیر یک درام جذاب می کنید و در این مرحله به زبان انگلیسی طبیعی آموزش می بینید. آنچه دریافت خواهید کرد:
۱۰۱ مکالمه به زبان انگلیسی ساده ، بنابراین می توانید انگلیسی واقعی را همانطور که در خیابان صحبت می شود بیاموزید ، زبان گفتاری را با سهولت درک کنید و انگلیسی زبانتان را با روانی راحتتر بچرخانید با بیش از ۱۵۰۰۰ کلمه گفتگو ، یک منبع جذاب خواهید داشت شما انگلیسی ، در سطحی که می توانید درک کنید ، بنابراین می توانید انگلیسی گفتاری واقعی را  بدون خسته شدن بیاموزید ، در کل انگلیسی صحبت می کنید روزانه

– مثل اینکه میکروفون را بالا نگه داشته و کلمات دقیق را از دهان مردم ضبط می کنیم

– بنابراین می توانید عباراتی را که مردم واقعی در خیابان استفاده می کنند یاد بگیرید (نه در کتاب های درسی). وقتی صحبت می کنید و راحت تر دوست انگلیسی پیدا می کنید اصالت بیشتری خواهید داشت.

کتاب 101Conversations in Simple English
گفتگوهای موقعیتی از شرایط معمول روزانه ، بنابراین شما خود را برای زنده ماندن از برخوردهای واقع بینانه انگلیسی ، در مغازه ها و کافه ها آماده می کنید ، و ملاقات با مردم و انجام تنظیمات را مکالمات طبیعت دوم می کنید که با دقت نوشته شده اند تا برای مبتدیان قابل دسترسی باشند (A2-B1 در CEFR ) ، بنابراین می توانید از مکالمه های گفتاری واقعی ، حتی به عنوان یک مبتدی یاد بگیرید ، بدون اینکه مجبور شوید از مکالمه های دشوار با غریبه ها گذر کنید هر مکالمه به حدود ۱۵ خط گفتگو (۱۵۰ کلمه) محدود می شود ، بنابراین می توانید دریافت کنید این احساس مهم موفقیت و انگیزه هنگامی که هر مکالمه را تمام می کنید ، و می گویید “من در واقع همه اینها را درک کردم!”

خلاصه ای از هر مکالمه که هر گفت و گو راتبدیل به متن  ، بنابراین می توانید به راحتی پیروی از داستان را دنبال کنید و از داستان لذت ببرید بدون اینکه سردرگم شوید. داستان در لندن ، انگلیس تنظیم می شود و شامل برخی عبارات معمول در انگلیسی بریتانیایی است. با این حال ، مکالمه ها بیشتر از “خنثی” انگلیسی استفاده می کنند که اگر انگلیسی  را می آموزید یا هر نوع زبان انگلیسی دیگری نیز به شما کمک می کند!

۱۰۱ مکالمه در انگلیسی واقعی گفتاری توسط اولی ریچاردز ، معلم و نویسنده زبان مشهور بین المللی ایجاد شده است ، به شما آموزش انگلیسی واقعی را می دهد که در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. شما برای استفاده از انگلیسی در دنیای واقعی آمادگی بهتری خواهید داشت ، با اطمینان بیشتری صحبت می کنید و یک جهش عظیم به سمت تسلط به زبان انگلیسی خواهید داشت!

مشخصات فنی کتاب کانورسیشنز این سیمپل انگلیش 101Conversations in Simple English

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی کانورسیشنز این سیمپل انگلیش
نویسنده/Author Olly Richards
تاریخ چاپ 1400
تعداد صفحات ۱۵۱ صفحه
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمامی سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×