کتاب Qualitative Studies in Quality of Life : Methodology and Practice

184,500تومان84,500تومان
54%
کتاب Qualitative Studies in Quality of Life : Methodology and Practice

کتاب Qualitative Studies in Quality of Life : Methodology and Practice

این جلد به بررسی کاربرد و ارتباط روش های کیفی برای مطالعه کیفیت زندگی می پردازد. این امر به بررسی نقش پژوهشگر کیفی و نقش زمینه و فرهنگ در کیفیت مطالعات زندگی می پردازد. این استفاده از روش های کیفی در پروژه های واقعی انجام شده در زمینه های خاص: جغرافیا ، بهداشت ، مطالعات جامعه ، زندگی کار و یوگا را ارائه می دهد. سرانجام ، کتاب استفاده از روشهای مختلط را پیشنهاد می کند که به عنوان سومین روش روش شناختی در تحقیقات اجتماعی در نظر گرفته شده است. هدف اصلی استفاده از روش های کیفی ، درک این مسئله است که شرکت کنندگان در رویدادها ، موقعیت ها و اقدامات خاص درگیر هستند. چنین روشهایی به درک چگونگی عملکرد شرکت کنندگان و تأثیر آن در عملکردشان کمک می کند. تصمیم به استفاده از یک روش خاص دلالت بر یک تصمیم فلسفی ، نظری و سیاسی دارد. روش کیفی رویکردی را تشکیل می دهد که برای درک تجربیات مردم از بهزیستی و کشف موضوعات جدید مرتبط با کیفیت زندگی ضروری است.

مشخصات فنی کتاب Qualitative Studies in Quality of Life : Methodology and Practice

مشخصات
مشخصات / Product details
عنوان کتاب به فارسی کوالیتیتیو استادیز این کوالیتی آف لایف متادولوژی اند پرکتیس
نویسنده/Author Graciela Tonon
شابک/ISBN 9783319137797
تاریخ چاپ 2015
زبان کتاب/Language انگلیسی
مناسب برای تمام سنین

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×