شرایط حمل و تحویل کالا

شرایط ارسال

کتابفروشی شهرزبان تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

محدوده خارج از شهر تهران:

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست به دست شما خواهد رسید.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداقل 1 روز حداکثر 3 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا تحویل پست داده شود.

ارسال با پست سفارشی : در این روش مدت زمان ارسال بسته به دست شما نسبت به روش دیگر کندتر بوده و زمان تقریبی بین 3 الی 5 روز کاری می باشد. توجه داشته باشید که مزیت پست سفارشی با روش های دیگر کم هزینه بودن آن می باشد. هزینه ارسال با پست سفارشی 8000 تومان می باشد. 

ارسال با پست پیشتاز :  این روش سریع ترین روش ارسال بسته با شرکت پست می باشد که زمان تقریبی رسیدن بسته به دست شما 1 تا 2 روز کاری و شهرهای دور حدود 3-4 روز کاری زمان می برد. هزینه ارسال با این روش 14000 تومان می باشد

 

محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک موتوری صورت می گیرد. زمان تحویل بین 3 ساعت تا 48 ساعت می باشد.
هزینه ارسال برای سفارشات 10000 تومان می باشد. براس سفارشات فوری تهران هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید.

اگر کالای ارسال شده اشتباه فرستاده شود به هر دلیلی که اثبات شود که  اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.

 ارسال از طریق تیپاکس

در صورت درخواست مشتری ( برای شهرستان و خارج از شهر تهران ) ، کالا با تیپاکس ارسال خواهد شد در روش ارسال سریع معمولا بستهها بعد از یک روز کاری بدست مشتری میرسد و ارسال محصولات توسط تیپاکس انجام میگیرد. این روش چون به درخواست مشتری است، هزینه‌ی ارسال بر عهدهی وی خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

خرید کتاب زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×