Jolly Phonics Activity Book

متن کامل

مجموعه Jolly Phonics به آموزش مهارت های زبان پرداخته است و برای کودکان بالای چهار سال می باشد. آموزش نوشتن حروف با خط شکسته، آموزش مهارت های خواندن، استفاده از استراتژی املا،، پازل و تمرین و … از ویژگی مجموعه حاضر است.
این دوره مختص به گروه سنی۳-۶ سال می باشد . در این دوره مجموعــــــــه کتابهای جولی فونیکس تدریس می گردد. فونیکس یک سیستم آموزش زبان انگــلیسی ویژه کودکان است که توسط تعدادی از مربیان زبان انگلیسی در کشور انگلســــــــــتان گرد آوری شده است . در این سیستم آموزشی کودکان با آموختن آواهای حروف زبان انگلیسی و در کنار هم گذاشتن صداها موفق به خواندن و نوشتن می شوند . در این روش برای هر یک از حروف اکشــن خاصی در نظر گرفته شده است که کودک این اکشن را با حرکات دست و صورت و یا بــــــــدن خود نشان می دهد این بدان معناست که کودک هــــــــــر کدام از صداها را با اکشن ان صدا می آموزد و برای هر ترم تعدادی وسایل کمک آموزشی نظیر فلش کارت ، کتاب و نوار معتبر و سرود در نظر گرفته شده است.

*فونیکس چیست؟

اگر بخواهیم تعریف کوتاه و جامعی از فونیکس داشته باشیم باید گفت فونیکس یعنی آموزش نقاشی و رنگ آمیزی، کاردستی، شعر و سرود، کامپیوتر به زبان انگلیسی در واقع بچه ها در یک محیط شاد و آموزنده بدون اینکه احساس خستگی کنند زبان انگلیسی را اصولی و کاربردی آموزش میبینند و این آموزش مبتنی بر سیستمی همانند آموزش زبان مادری است به همین دلیل برای کودکان شاد و جذاب بوده و خسته کننده نمیباشد.

*مواد آموزشی فونیکس چیست؟

flash card – songs های متنوع و شاد – کاردستی- بازی و سرگرمی- فیلمهای بسیار جذاب کودکانه به زبان انگلیسی- نقاشی و رنگ آمیزی- مکالمات روزمره به زبان انگلیسی

توضیح:

در این سیستم ابتدا کودک در عوض حفظ کردن 26 حرف الفبای انگلیسی که معمولا فرار و یادگیری آن سطحی و مشکل میباشد، 42 صدای اصلی آنها را توسط action ها و story های مربوط به هر حرف به خوبی یاد گرفته و سپس با شکل حروف و نوشتن آن آشنا میشود که این شیوه باعث تثبیت مطالب به ذهن کودک میشود سپس با ترکیب کردن حروف با هم ( blending ) کودک میتواند کلمات و بالطبع جملات را به سهولت بخواند و بنویسد همچنین در زمینه گفتاری و شنیداری هنرجو پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت این موضوع وجه تمایز این سیستم نسبت به سیستمهای متداول بوده و نتایج حاصله از پیشرفت چشمگیر هنرجویان در سنین مختلف و سطوح مختلف در آموزشگاه بهروش نسبت به روند پیشرفت آموزشی همان شاگرد در موسسات دیگر موید و تصدیق کننده سیستم آموزشی قوی این موسسه میباشد.

*تاریخچه فونیکس:

در سال 1980 در مدارس انگلستان از سیستم look and say و memorising جهت یادگیری خواندن و نوشتن استفاده میشد. شاگرد باید کل کلمه را دیده و به خاطر می سپرد که فقط 30% بازدهی داشت به جهت فراموش کردن جزییات کلمه و حروف . بنابراین شاگردان در کلاسهای بالاتر در زمینه خواندن و spelling مشکلات جدی داشتند و لغات فراموششان میشد با ارایه سیستم فونیکس برای اولین بار توسط خانم Sue Lloyd مدرس مدرسه ابتدایی Suffolk انگلستان در اواخر 1970 تمام شاگردان پیشرفت قابل ملاحظه ای کردند. در سال 1980 اکثر مدارس انگلستان از این روش پیروی نمودند و در سال 1990 پس از تحقیق علمی و کاربردی این روش و جمع آوری تجربیات گذشته دو مجموعه Jolly Phonics , Jolly Grammar در انگلستان به چاپ رسید.

**برای سفارش تک یا عمده کتاب از فروشگاه شهر زبان پارسا با شماره های 09190888904 و 02166174981 تماس حاصل فرمایید (تلگرام . واتس آپ )**

14 تیر 1399
تعداد بازدید: 383
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.shahrezaban.com/product/list/search?keywords=jolly+phonics+&inc_subs=1&in_description=1

نظرات

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×