معرفی ویزای توریستی انگلستان (بخش سوم)

متن کامل

در این مقاله به شما خواهیم گفت چگونه ویزای توریستی انگلستان را دریافت کنید.

روابط خانوادگی

روابط خانوادگی هم در انگلستان و هم در کشور شما قطعا موردی است که مورد توجه قرار خواهد گرفت. از یک طرف داشتن اعضای خانواده در انگلستان می‌تواند تأثیر مثبتی بر درخواست شما بگذارد، زیرا مطمئناً یک دلیل فوق العاده متداول (و حقیقی) است که چرا مردم در وهله اول متقاضی ویزاهای توریستی در انگلستان هستند. از طرف دیگرباید توضیح دهید که چرا برخلاف اعضای خانواده نمی خواهید در انگلستان مستقر شوید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر اعضای خانواده شما در انگلستان سابقه مهاجرت بد داشته باشند به طور منفی بر درخواست شما اثر خواهد گذاشت و به احتمال زیاد کارکنان وزارت کشور انگلستان اهداف شما را بر اساس چگونگی واکنش اعضای خانواده تان قضاوت می‌کنند. با همه این حرف ها اصلا به این فکر نکنید که بخواهید دروغ بگویید!

وزارت کشور انگلستان اطلاعات غافلگیرکننده ای دارد.

اگر باور نمی‌کنید، می توانید با ارسال یک درخواست دسترسی به موضوع، برای یافتن سوابق خود رد وزارت کشور انگلستان، خودتان متوجه شوید.

اگر ذکر نکنید که در انگلستان خانواده ای دارید، این ممکن است مشکوک به نظر برسد، در نتیجه کارکنان وزارت کشور انگلستان قابلیت اعتبار و اطمینان شما را زیر سوال می‌برند.

اگر در کشور خود روابط خانوادگی دارید باید بدانید که به طور کلی داشتن اعضای خانواده در کشورتان در اعطای ویزای توریستی انگلستان سودمند است. این مورد به خصوص در مورد

همسر یا اعضای خانواده که از نظر مالی یا عاطفی به شما وابسته هستند اهمیت دارد.

چرا؟ زیرا اگر شما عزیزانی داشته باشید که به برگشت شما وابسته باشند، نشانه دیگری است که شما به احتمال زیاد به کشور خود بازخواهید گشت.

نکته: اهداف مطرح شده شما در تعیین اینکه آیا یک بازدید کننده “واقعی” و “معتبر” هستید نقش دارند

کارکنان وزارت کشور انگلستان به هدف مطرح شده بازدید شما (به صورتی که در تقاضا و نامه پشتیبانی شما مشخص شده) می‌پردازد. شما در درخواست ویزای توریستی انگلستان، باید بتوانید دلیل اصلی ورود به انگلستان را به روشنی توضیح دهید. همچنین باید هنگام ورود به فرودگاه برای توضیح این موضوع آماده باشید.

اگر روشن نباشید یا متناقض رفتار کنیدممکن است در مورد اعتبار شما به عنوان متقاضی ویزای بازدید کننده و توریستی تردید ایجاد شود.

اهداف مطرح شده شما باید فقط به انجام فعالیتهایی بپردازند که مجاز هستند.

فعالیتهای معمولی که مجاز هستند:

بازدید از خانواده و یا دوستان

توریسم کلی گشت و گذار

فعالیتهای معمولی که مجاز نیستند:

کار کردن

راه اندازی کسب و کار

ارائه کالاها و خدمات

ازدواج یا اعلام خبر ازدواج

ما این موضوع را با جزئیات بیشتر در ادامه مورد بحث قرار می‌دهیم.

اطلاعاتی که شما ارائه می دهید نباید متناقض باشند.

اگر در یک قسمت از تقاضا یک چیز بگویید اما بعد چیز دیگر (چه در تقاضا، چه هنگام مصاحبه)، ممکن است در مورد اعتبار شما به عنوان متقاضی ویزای بازدید کننده در انگلستان شبهه ایجاد کند.

همچنین، اگر شما یک چیز را بگویید اما حامی شما چیز دیگری بگوید ممکن است به نظر سوال برانگیز باشد.

اسناد شما باید از اهداف مطرح شده شما پشتیبانی کنند.

اگر اسناد و مدارک پشتیبانی که شما به عنوان بخشی از تقاضای خود ارائه می دهید از آنچه در مورد اهدافتان می گویید پشتیبانی نکند ممکن است موجب سوء ظن شود.

این به ویژه در صورتی که اسناد ارائه شده با اهداف مطرح شده شما در تناقض باشد اهمیت دارد.

مثال: منور یک تبعه پاکستانی است و دوست دارد به انگلستان سفر کند. او در تقاضای ویزای بازدید کننده انگلستان اظهار داشته که هدف اصلی اش خرید در انگلستان است. بنابراین به منور توصیه می‌شود که ثروت خود را به شکل پس انداز و یا درآمد اثبات کند. اگر هیچ یک از آنها اثبات نشوند و یا اگر مستندات هیچ گونه پس انداز یا درآمد قابل توجهی را نشان ندهند، ممکن است کارمندان وزارت کشور انگلستان در مورد حقیقی بودن اهداف منور تردید کنند.

منبع    : charbzaban

جهت سفارش تک یا عمده در فروشگاه شهر زبان پارسا با شماره های 09190888904 و 02166174981 تماس بگیرید.(تلگرام , واتس آپ)

تعداد بازدید: 11
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.shahrezaban.com

نظرات

فروشگاه اینترنتی شهر زبان پارسا
کتابفروشی اینترنتی شهر زبان شامل فروش انواع کتاب های زبان انگلیسی، کتاب زبان آلمانی، کتاب زبان فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و ... برای تمام سنین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان و فروش آنلاین کتاب، فروشگاه اینترنتی کتاب، بانک کتاب زبان، فروشگاه کتاب زبان انگلیسی, خرید آنلاین کتاب زبان با تخفیفات ویژه در فروشگاه شهر زبان

با تشکر از انتخابتان مدیریت فروشگاه شهر زبان پارسا

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×